Hakkımızda


  Mobilya Sepetiniz, 21 yıllık sektör tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etmek amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmeyi başarmış  

 

  Firmamız, uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile kurduğu www.mobilyasepetiniz.com online satış sitesi aracılığı ile ürünlerini Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırmakla birlikte, ülkemizin özel tasarım mobilyalarını yurt dışına ihraç etmektedir. Ürünlerimiz İnegöl ve Ankara  fabrikalarından temin edilip, ilave mağaza maliyetlerini ortadan kaldırarak ücretsiz kargomuz ile doğrudan müşterilerimizin evlerine kadar güvenle ulaştırılmaktadır.

 

Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir.” Sözünü kendine ilke edinerek bu ilke üzerinden tüketicilere hizmetini sunan firmamız, mobilya arayışı içinde olan değerli müşterilerine taksit imkânları ve ödemede kolaylık konusunda yardımcı olmaktadır.

 

Değişen ekonomi ve rekabete  dayalı piyasa şartlarında var olabilmenin temel koşulu olarak müşteri memnuniyetini görüyor ve bu sorumluluk duygusu ile ülke içinde üretim oluşturabilecek değerlere doğru uzun yolculuğumuza devam etmekteyiz.    

 

En şık koltuk takımlarıyatak odası takımlarıyemek odası takımlarıduvar üniteleri ve genç odaları ile müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Kaliteye uygun fiyatlardan sahip olmak ve ihtiyacınız olan mobilyayı satın almak için tek yapmanız gereken www.mobilyasepetiniz.com Online Satış Mağazamızda var olan ürünler ile sizlere kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Sitemize göz atmadan mobilya satın almak konusunda karar vermeyin…